More Website Templates @ Templates.com!

Aktualności

Dołącz do nas!

Bieganie ma nieoceniony wpływ na nasze zdrowie zarówno fizyczne jak i psychiczne. Nie wiesz jak zacząć? Czytaj dalej!

Oczywiście wystarczy ubrać wygodny strój sportowy, buty i ruszać w trasę. Przed rozpoczęciem przygody z bieganiem warto wcześniej zasięgniąć opini osób posiadających doświadczonie, dlatego też najlepiej treningi rozpocząć z trenerem klubowym, to w przypadku KKB MOSIR Krosno nic nie kosztuje, a zdobyta wiedza z pewnością zaprocentuje. W klubie mozna równiez poznać wspaniałych ludzi w każdym wieku, z którymi można spędzac czas nie tylko na trasach biegowych ;) Nie kazdy zostaje wyczynowcem, ale uwazajcie, bieganie wciąga, ... i to bardzo.

Adres e-mail trenera Wacława Katana pod ktorym można otrzymać niezbędne informacje dotyczące rozpoczęcia biegania w klubie - katani55 (at) o2.pl
Mozna rownież od razu przyjsć do klubu. Czytaj więcej o klubie oraz zobacz kiedy odbywają się treningi.

XIV Krośnieński Bieg Konstytucji

Zwycięzcą Biegu Konstytucji w Krośnie został Jakub Burhardt reprezentujący Festiwal Biegowy Krynica Zdrój, pokonując 7 kilometrową trasę ulicami Krosna w czasie 21:26. Dwanaście sekund za nim przybiegł  Ivan Musiyako, a na trzecim miejscu uplasował się Jakub Rygiel z Luks Burza Rogi. 
Wśród kobiet zwyciężyła niezrzeszona Agnieszka Cader.
Wśród biegaczy Krośnieńskiego Klubu Biegacza najlepiej zaprezentował się Marcin Niezgoda, który w klasyfikacji Open zajął wysokie szóste miejsce.
Krośnieńscy biegacze zajęli również wysokie miejsca w kategoriach wiekowych. W kategorii 20-29 lat drugie miejsce zajął Marcin Michalec, a trzeci był Paweł Zima, który od wielu lat regularnie staje na podium tych zawodów. Tuż za podium był Łukasz Madejczyk.
W kategorii 30-39 drugie miejsca zajął Bartłomiej Tomkiewicz, a trzecie Mirosław Czyżowicz.

Zobacz pozostałe wyniki.

Zobacz zdjęcia z biegu

Porady trenera dotyczące biegania