More Website Templates @ Templates.com!

Aktualności

Dołącz do nas!

Bieganie ma nieoceniony wpływ na nasze zdrowie zarówno fizyczne jak i psychiczne. Nie wiesz jak zacząć? Czytaj dalej!

Oczywiście wystarczy ubrać wygodny strój sportowy, buty i ruszać w trasę. Przed rozpoczęciem przygody z bieganiem warto wcześniej zasięgniąć opini osób posiadających doświadczonie, dlatego też najlepiej treningi rozpocząć z trenerem klubowym, to w przypadku KKB MOSIR Krosno nic nie kosztuje, a zdobyta wiedza z pewnością zaprocentuje. W klubie mozna równiez poznać wspaniałych ludzi w każdym wieku, z którymi można spędzac czas nie tylko na trasach biegowych ;) Nie kazdy zostaje wyczynowcem, ale uwazajcie, bieganie wciąga, ... i to bardzo.

Adres e-mail trenera Wacława Katana pod ktorym można otrzymać niezbędne informacje dotyczące rozpoczęcia biegania w klubie - katani55 (at) o2.pl
Mozna rownież od razu przyjsć do klubu. Czytaj więcej o klubie oraz zobacz kiedy odbywają się treningi.

V Międzynarodowe Mistrzostwa Krakowa w Biegach Górskich - "Bieg Trzech Kopców"

Zawodnik KKB Mosir Krosno Marcin Szelc zajął 19 miejsce w kategorii wiekowej M-20 w V Międzynarodowych Mistrzostwach Krakowa w Biegach Górskich rozgrywanych stylem anglosaskim na dystanie 13km.
W trzecim starcie w tych zawodach Marcin poprawił o ponad minutę swój najlepszy czas.
W zawodach wystartowało ponad tysiąc uczestników, czym kolejny rok z rzędu ustanowiony został rekord frekwencji.
Bieg jak co roku rozgrywany był na bardzo malowniczej trasie. Start znajdował się pod Kopcem Krakusa, następnie trasa prowadziła przez bulwary wiślane, las Wolski, a meta zlokalizowana była pod Kopcem Piłsudskiego.

Zdjęcie 1. Marcin Szelc

Porady trenera dotyczące biegania