More Website Templates @ Templates.com!

Aktualności

Dołącz do nas!

Bieganie ma nieoceniony wpływ na nasze zdrowie zarówno fizyczne jak i psychiczne. Nie wiesz jak zacząć? Czytaj dalej!

Oczywiście wystarczy ubrać wygodny strój sportowy, buty i ruszać w trasę. Przed rozpoczęciem przygody z bieganiem warto wcześniej zasięgniąć opini osób posiadających doświadczonie, dlatego też najlepiej treningi rozpocząć z trenerem klubowym, to w przypadku KKB MOSIR Krosno nic nie kosztuje, a zdobyta wiedza z pewnością zaprocentuje. W klubie mozna równiez poznać wspaniałych ludzi w każdym wieku, z którymi można spędzac czas nie tylko na trasach biegowych ;) Nie kazdy zostaje wyczynowcem, ale uwazajcie, bieganie wciąga, ... i to bardzo.

Adres e-mail trenera Wacława Katana pod ktorym można otrzymać niezbędne informacje dotyczące rozpoczęcia biegania w klubie - katani55 (at) o2.pl
Mozna rownież od razu przyjsć do klubu. Czytaj więcej o klubie oraz zobacz kiedy odbywają się treningi.

Memoriale Kazimierza Świerzowskiego w Lipinkach koło Gorlic

Wspaniale spisała się dwójka młodzików podopiecznych trenera Wacława Katana na IV Memoriale Kazimierza Świerzowskiego w Lipinkach koło Gorlic na dystansie 5km. Wśród chłopców zwycięzył Maciej BarańskiIlona Tabisz zajęła 2 miejsce. Memoriał miał bardzo mocną obsadę międzynarodową .Oprócz zawodników z Polski startowała bardzo mocna ekipa z Ukrainy oraz ze Słowacji.

Zdjęcie 1. Ilona Tabisz na drugim miejscu - pierwsza z lewej.

Zdjęcie 2. Maciej Barański na najwyższym stopniu podium.

Porady trenera dotyczące biegania