Aktualności

 • 2022-11-11XXVI Bieg Niepodległości w Krośnie - wyniki
 • 2022-11-06Mistrzostwa Świata w Biegach Górskich w Tajlandii
 • 2022-11-05Grand Prix Podkarpacia w Biegach Przełajowych w Stalowej Woli
 • 2022-10-30Mistrzostwa Województwa Dzieci w Lekkoatletyce w Rzeszowie
 • 2022-10-23Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w biegach przełajowych w Kolbuszowej
 • 2022-10-20XXVI Bieg Niepodległości i IX Zawody Nordic Walking w Krośnie
 • 2022-09-11Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Lekkoatletyce
 • 2022-09-04Mistrzostwa Świata Nordic Walking w Szklarskiej Porębie
 • 2022-08-28Ogólnopolski Mityng Lekkoatletyczny w Stalowej Woli
 • 2022-08-10Enea Polish Nordic Walking w Sędziszowie Małopolskim
 • Zobacz pozostałe

Dołącz do nas!

Bieganie ma nieoceniony wpływ na nasze zdrowie zarówno fizyczne jak i psychiczne. Nie wiesz jak zacząć? Czytaj dalej!

Oczywiście wystarczy ubrać wygodny strój sportowy, buty i ruszać w trasę. Przed rozpoczęciem przygody z bieganiem warto wcześniej zasięgniąć opini osób posiadających doświadczonie, dlatego też najlepiej treningi rozpocząć z trenerem klubowym, to w przypadku KKB MOSIR Krosno nic nie kosztuje, a zdobyta wiedza z pewnością zaprocentuje. W klubie mozna równiez poznać wspaniałych ludzi w każdym wieku, z którymi można spędzac czas nie tylko na trasach biegowych ;) Nie kazdy zostaje wyczynowcem, ale uwazajcie, bieganie wciąga, ... i to bardzo.

Adres e-mail trenera Wacława Katana pod ktorym można otrzymać niezbędne informacje dotyczące rozpoczęcia biegania w klubie - katani55 (at) o2.pl
Mozna rownież od razu przyjsć do klubu. Czytaj więcej o klubie oraz zobacz kiedy odbywają się treningi.

Podsumowanie sukcesów KKB Mosir Krosno w 2011 roku

  Krośnieński Klub Biegacza Mosir podsumował miniony sezon 2011r. We wszystkich kategoriach od młodzika do seniora zawodnicy zdobyli 38 medali na imprezach rangi Mistrzostw Polski, Makroregionu Wojewódzkich. Zdecydowanie najwięcej, gdyż aż 23 złote, 9 srebrnych oraz 6 brązowych.
  Ponadto czwórka młodzików Bartłomiej Rabenda, Ilona Tabisz, Maciej Barański i Paulina Filip otrzymali pierwsze kółka olimpijskie przyznane przez Polski Komitet Olimpijski jako nadzieje olimpijskie.
  Drużyna złożona z juniorów i seniorów zajęła III miejsce na 302 startujące zespoły w Biegu Sztafet EKIDEN rozegranym w Warszawie.
  W Przełajowych Mistrzostwach Polski Juniorów i seniorów nasza drużyna zajęła V miejsce w Polsce.
  W cyklicznych imprezach biegowych biegacze i biegaczki z KKB Mosir wielokrotnie stawali na różnych stopniach podium: Bieg nad Sanem - 8 razy na podium, Błękitna Wstęga Sanu w Przemyślu - 6 razy na podium, Bieg Orła -10 razy podium.
  Nasi zawodnicy stawali na podium prawie we wszystkich 40 imprezach biegowych rozegranych w Polsce i zagranicą.
  Bartłomiej Rabenda po wygraniu zawodów organizowanych przez Samsunga pobiegnie z ogniem olimpijskim na na otwarciu Światowych Igrzysk Młodzieży w sportach zimowych w austriackim Innsbrucku.
  W klasyfikacji klubów w całym cyklu biegów przełajowych KKB Mosir zajął 1 miejsce, a wśród trenerów zwyciężył Wacław Katan.
  W klasyfikacji Makroregionalnej KKB Mosir zajął 2 miejsce za Tarnowem.

  W tym roku krośnieński klub wystąpi jeszcze w Biegu Sylwestrowym w Gorlicach.

  Rok 2011 był jednym z najlepszych w historii Krośnieńskiego Klubu Biegacza. Warto zauważyć, że nie były to sukcesy pojedyńczych zawodników, lecz całej "ławy" biegaczek i biegaczy. 

  W Nowym Roku życzymy Biegaczkom i Biegaczom jeszcze większych sukcesów, wytrwałości w dążeniu do celu, jak również dużo pokory i cierpliwości, tak ważnej w tej dyscyplinie sportu.
  Natomiast nie biegającym Czytelnikom, aby przekonali się do tej prostej, a jednocześnie dającej mnóstwo radości i satysfakcji w pokonywaniu własnych słabości formie aktywności ruchowej.


Zdjęcie 1.


Zdjęcie 2.


Zdjęcie 3.

Porady trenera dotyczące biegania