More Website Templates @ Templates.com!

Aktualności

Dołącz do nas!

Bieganie ma nieoceniony wpływ na nasze zdrowie zarówno fizyczne jak i psychiczne. Nie wiesz jak zacząć? Czytaj dalej!

Oczywiście wystarczy ubrać wygodny strój sportowy, buty i ruszać w trasę. Przed rozpoczęciem przygody z bieganiem warto wcześniej zasięgniąć opini osób posiadających doświadczonie, dlatego też najlepiej treningi rozpocząć z trenerem klubowym, to w przypadku KKB MOSIR Krosno nic nie kosztuje, a zdobyta wiedza z pewnością zaprocentuje. W klubie mozna równiez poznać wspaniałych ludzi w każdym wieku, z którymi można spędzac czas nie tylko na trasach biegowych ;) Nie kazdy zostaje wyczynowcem, ale uwazajcie, bieganie wciąga, ... i to bardzo.

Adres e-mail trenera Wacława Katana pod ktorym można otrzymać niezbędne informacje dotyczące rozpoczęcia biegania w klubie - katani55 (at) o2.pl
Mozna rownież od razu przyjsć do klubu. Czytaj więcej o klubie oraz zobacz kiedy odbywają się treningi.

Bieg Sylwestrowy w Gorlicach - pożegnanie roku w biegu

Zawodnicy KKB Mosir Krosno ,bardzo udanie zakończyli sezon biegowy 2010 w jubileuszowym XX Biegu sylwestrowym rozegranym w Gorlicach na dystansie 5 i 10 km. W biegu na 5km zwyciężył Marcin Niezgoda a na 10 km Paweł Zima zajął VIIIm.
Biegi rozegrano w bardzo trudnych w warunkach zimowych,lecz rekordowej liczbie 250 zawodników z Polski,Ukrainy i Słowacji.
W biegu na 10km zwyciężył olimpijczyk z Pekinu Henryk Szost.

Zdjęcie 1. Marcin Niezgoda na najwyższym stopniu podium.

Porady trenera dotyczące biegania