More Website Templates @ Templates.com!

Aktualności

Dołącz do nas!

Bieganie ma nieoceniony wpływ na nasze zdrowie zarówno fizyczne jak i psychiczne. Nie wiesz jak zacząć? Czytaj dalej!

Oczywiście wystarczy ubrać wygodny strój sportowy, buty i ruszać w trasę. Przed rozpoczęciem przygody z bieganiem warto wcześniej zasięgniąć opini osób posiadających doświadczonie, dlatego też najlepiej treningi rozpocząć z trenerem klubowym, to w przypadku KKB MOSIR Krosno nic nie kosztuje, a zdobyta wiedza z pewnością zaprocentuje. W klubie mozna równiez poznać wspaniałych ludzi w każdym wieku, z którymi można spędzac czas nie tylko na trasach biegowych ;) Nie kazdy zostaje wyczynowcem, ale uwazajcie, bieganie wciąga, ... i to bardzo.

Adres e-mail trenera Wacława Katana pod ktorym można otrzymać niezbędne informacje dotyczące rozpoczęcia biegania w klubie - katani55 (at) o2.pl
Mozna rownież od razu przyjsć do klubu. Czytaj więcej o klubie oraz zobacz kiedy odbywają się treningi.

Półmaraton w Budapeszcie

W niedzielę 5.09.2010r. zawodnicy KKB Mosir Krosno uczestniczyli w jednym z największych półmaratonów w Europie,który odbył się w Budapeszcie.W stawce siedmiu tysięcy zawodników z 40 państw, udanie zaprezentowali się nasi zawodnicy.Paweł Zima w klasyfikacji generalnej zajął wysokie XI miejsce z czasem 1.13.13.W pierwszej setce na 60 miejscu uplasował się Edward Kasperkowicz,następni w kolejnośći przybycia na metę to Wacław Katan, Dariusz Frydrych,Józef Urbański i Wacław Guzik.

Zdjęcie 1. Zawodnicy KKB przed startem wraz z kierownikiem ekipy dyrektorem MOSiR Antonim Dębcem.

1 Zdjęcie 2. Zawodnicy KKB przed startem wraz z kierownikiem ekipy dyrektorem MOSiR Antonim Dębcem.

Porady trenera dotyczące biegania